Tó-Centrum

Nyomtatóbarát változat

Tó-Centrum Strand árlista - 2014

 

Felnőtt belépő:                            1000 Ft

Gyermek belépő:                           500 Ft

Leveleki felnőtt belépő:                 500 Ft

Leveleki gyermek belépő:              250 Ft

17:00 után minden vendég 50% kedvezménnyel vásárolhat jegyet. A délutáni kedvezmény a leveleki lakosokra nem vonatkozik.

 

Bérlet árak:

Felnőtt heti bérlet:                       5000 Ft

Gyermek heti bérlet:                    2500 Ft

 

Napozóágy bérlet:                         800 Ft/ nap (1000 Ft kaució)

 

Vízibicikli árak:

600 Ft/ fél óra

1200 Ft/ óra

 

Levelek nagyközség és a Tó-Centrum is tagja a Nyírség Turizmusáért Egyesületnek.


 

KÉPEK: Hattyúk tava, Lehalászás 2010, Téli képek, Halászlé főző verseny, Strand1, Ifjúsági tábor - Bérelhető házak, BMW-s találkozó, Strand2, Bérelhető apartmanok,

A leveleki szabadvizű strand kapuit 2000 júniusában nyitotta meg. Környezetét szépen kialakított, rendben tartott füves területek, fűzfák határozzák meg. Az ide érkezők számára parkoló áll rendelkezésükre, melyhez közel esik a strand területe. Röplabdapálya, zuhanyzók, öltözők, játszótéri alkalmatosságok szolgálják a kényelmet, illetve napozóágy is bérelhető. Az üdülőterületen több vendéglátóhely található, melyek széles étel és ital kínálattal várják vendégeiket. A leveleki tó vize már kora nyári időszakban kellemes hőmérsékletű, és a rajta áthaladó folyónak köszönhetően a tartós kánikula időszakában sem melegszik túl. A strand területén a víz fokozatosan mélyül, így a családoknak kifejezetten kedvező, hiszen a kis vízmélység és a parton található folyami homok kiváló játszótere a gyermekeknek. A sportot kedvelők is megtalálhatják számításukat, mert gondozott röplabdapálya is áll rendelkezésükre.

A szabadvizű strandhoz közel helyezkedik el a kemping. 150 sátorférőhellyel várjuk vendégeinket, sátorhelyenként kiépített áram- és vízellátással. Az aszfaltozott parkolóban tárolhatja gépkocsiját, melynek biztonságát a folyamatos éjjeli portaszolgálat biztosítja. Továbbá még egy közösségi épület, és több melléképület fokozza a komfortérzetet. Hűtőszekrényt, illetve mosogatási lehetőséget biztosítunk. A kültéri pingpongasztal és a lengőteke vendégeink számára a szabadidő hasznos eltöltésének egyik lehetősége. Esti, illetve késő esti programokhoz a kültéri faszerkezetű filagóriák használhatók, melyekhez tűzrakó helyek, asztalok és padok tartoznak.

A kempingben 5 apartman várja a vendégeinket. A házak változó ágyszámmal rendelkeznek 8-14 ágyas változatban. A házak két lakrészből állnak, melyek lakrészenként is bérelhetők. A házak alkalmasak gyermekcsoportok befogadására, így megnyílt a lehetőség iskolás csoportok biztonságos nyaraltatására is. A lakásokhoz belső zuhanyzó tartozik. A lakások bérlői a kemping egyéb szolgáltatásait megkapják, közösségi helyiség használata stb. 

A Tó-centrumban rendelkezünk egy nagyobb méretű apartman házzal, melynek befogadóképessége 18-20fő. Az épület csendes „zöld” környezetben a mai elvárásoknak megfelelően van felszerelve. Három külön lakrészből állva, közösségi rendezvények megvalósítására alkalmas előtérrel, esztétikus udvarral, szabadtéri esővédett tűzrakó hellyel, gyermekek részére izgalmas területtel várja vendégeit apartman házunk.

Tartalmas sétákat, illetve túrákat lehet szervezni a víztározó körül, melyhez megállapodás szerint kísérőt is biztosítunk.

Lehetőség nyílik még a vízisízésre is, mely az országban csak nagyon kevés helyen gyakorolható, az országban összesen 7 pálya található, az egyik Leveleken a Tó-centrumban üzemel. Gyors és izgalmas wakeboard pályával várjuk az extrém sportot szeretőket.

Bízunk abban, hogy érdeklődését felkeltettük, és személyesen veszi igénybe komplex szolgáltatásaink egyikét.

A Tó-Centrum területén csak a fizető zónában kell parkoló díjat fizetni, a parkolás nagy területen DÍJMENTES!

Vegye igénybe szolgáltatásainkat, hívja elérhetőségeinket:

Nagy Viktor – Turisztikai referens:                06306348273

 

 

Kemping:

      Kemping használati díj:

                                Gyerek (3-14 éves korig):        700.- Ft/nap

                                Felnőtt:                                    1000.- Ft/nap

                                Sátor területi díj:                      200.- Ft/nap

                                Lakókocsi területi díj:               700.- Ft/nap

                                Apartman lakrész:                    7000.- Ft/nap

                        Csoportos használati díjak

                                11 – 19 főig:                             1200.- Ft/fő/nap

                                20 – 29 főig:                             1100.- Ft/fő/nap

                                30 – 50 főig:                             35000.- Ft/nap

50 fő felett az árak egyedi elbírálás alapján kerülnek megállapításra!

 

Parkolás:

            A fizető zónában:                      300 Ft/nap

                                A fizető zónán kívül:                  INGYENES!

 

STRANDFÜRDŐ RENDTARTÁS

Nyitva tartás        

Pénztári nyitva tartás: minden nap            9,00 órától – 19,00 óráig

Strandfürdő nyitva tartás: minden nap      9,00 órától – 20,00 óráig

Az időjárás függvényében a nyitvatartási időpontok változhatnak!

A  strandfürdő területére pénztárzárás után (19,00 óra) bemenni nem lehet!

Felhívjuk a Tisztelt vendégek figyelmét, hogy a tó vizét strandolásra csak a kijelölt bójasorig használhatják. A strand területén belül kihelyezett "VÍZMÉLYSÉG 1,2 m" feliratú tábla utáni részt csak jól úszók vehetik igénybe.

A BÓJASORON TÚL FÜRÜDNI SZIGORÚAN TILOS!

A fürdőzésre kijelölt területen vízi járművel (szörf, csónak) közlekedni tilos!

A tó egész területére motoros vízijárművet vinni  tilos!

A kempingezni, tüzet rakni a strand egész területén tilos!

Sérülés esetén a kijelölt elsősegélyhelynél (jegypénztár) kérhetnek segítséget.

A tó egész területére kutyát, illetve egyéb állatot  bevinni, fürdetni tilos!

Felhívjuk a strandolók, kempingezők figyelmét, a strand és környezetünk védelmének érdekében a szemetet a kihelyezett szemétgyűjtő edényekben szíveskedjenek elhelyezni.

A felmerülő problémák esetén bizalommal fordulhatnak a stand dolgozóihoz, illetve annak üzemeltetőjéhez.

Minden kedves vendégünknek kellemes pihenést és kikapcsolódást kívánunk!

 

                                                                                             

Kapcsolatfelvétel:

Nagy Viktor turisztikai menedzser

 • +36-30-6348273
MellékletMéret
strand_rendtartas_2010.pdf30.41 KB
Vizicentrum.jpg376.21 KB
Hírek

Aktuális hírek

 • 2015/02/26 - 13:56

  Levelek Nagyközség Önkormányzata

  2015. március 8-án (vasárnap) 16,30 órakor

  a Leveleki Váci Mihály Művelődési Ház és Nagyközségi Könyvtár nagytermében

  NŐNAP

  alkalmából ünnepi műsort szervez, melyre sok szeretettel meghívom.

 • 2015/02/26 - 13:54

  A Magyar Honvédség Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság 6. Katonai Igazgatási és Érdekvédelmi Irodája

  2015. március 6-án (péntek) 16,00 órakor

  a Leveleki Váci Mihály Művelődési Ház és Könyvtár emeleti kistermében

 • 2015/02/25 - 18:49

 • 2015/02/24 - 15:44
 • 2015/02/23 - 17:03
 • 2015/02/20 - 11:34

  Termek bérelhetőek a művelődési házban! A Leveleki Váci Mihály Művelődési Ház és Könyvtár ebben az évben is várja azon ügyfeleit, helyi lakosokat, más településekről érkezőket, akik termet, termeket szeretnének bérelni!... képek

 • 2015/02/19 - 11:15

  Zajlik az élet a sportegyesület berkeiben, nem csak a sportolással, hanem a fejlesztésekkel kapcsolatosan is. Ezekről a dolgokról Király Ferenc, a sportegyesület szakosztály vezetője adott tájékoztatást.

  Milyen esemény zajlik éppen?

 • 2015/02/17 - 16:36

  Tisztelt Leveleki Lakos!

  Levelek Nagyközség Önkormányzata tájékoztatót tart a 2015. március 1-én kezdődő

  közmunka programokról.

  A tájékoztató időpontja:

  2015. február 18. (szerda) 17,00

  Helye:

 • 2015/02/17 - 16:26

  A pénzbeli és természetbeni szociális ellátások rendszere 2015. évben jelentős mértékben átalakul. Az átalakítást érintő fő szabályozási elemek 2015. március 1-jén lépnek hatályba.

   

 • 2015/02/17 - 14:36

  Képek

  A horgászegyesület tagjai most nem a tóparton találkoztak, hanem évzáró taggyűlésüket tartották a Művelődési Házban. Az időpont 2015.02.14. délelőtt 9 óra. Ekkor a megjelent létszám alapján még nem voltak határozatképesek, így fél órával el kellett a kezdés időpontját halasztani, ami így a törvények szerint létszámtól függetlenül határozatképessé válik.

  Egyperces néma csönddel emlékeztek a tavaly elhunyt tagtársaikra. A kiküldött meghívókon ismertetett napirendi pontok alapján kezdték el a gyűlést. Tokaji Imre, az egyesület elnöke köszöntötte a megjelent vendégeket, horgászokat, kiemelten Fesztóry Sándort, a Megyei Horgászszövetség igazgatóját, és gratulált a Magyar Országos Horgászszövetség alelnökévé választásához. Beszámolt a 2014. évi munkájukról, amit a vezetőség a lehetőségeihez képest teljesített. 4 vezetőségi és 3 rendkívüli gyűlést tartottak, ahol mindig higgadt és átgondolt döntéseket hoztak. Normalizálódtak az Önkormányzattal való dolgaik, annál is inkább, hogy egy vezetőségi tagjuk, Kerekes András képviselőtestületi tag lett. Nagy számmal bővült a taglétszámuk, részt vesznek a település rendezvényein, és több horgászversenyen is a megye területén. A sok jó után elmondta, hogy az apagyi oldalon levő közlekedés és parkolás még megoldásra vár, a leadott fogási naplók hiányos vezetése akár büntetést is von maga után.

  2015-östervekről röviden: a tisztasági nap április 11-én lesz, az önkormányzati rendezvényeken való részvétel, a gyermek horgásztábor rendezvény beindítása, horgászversenyeken való részvétel, és a házi horgászverseny megrendezése. Ígéretet kaptunk Polgármester úrtól az önkormányzat tulajdonában lévő tóparti kis terület egyesületi használatba vételére, illetve egy stéget is kapunk hozzá. Szeretnénk a társadalmi halőr tanfolyamra egyesületi tagokat beiskolázni, ezzel is segítve a halőrök munkáját.

  Kerekes András gazdasági beszámolója következett. Az előző évekhez képest szép évet zártak, a taglétszám bővült, így a bevétel is szépen alakult. Tételesen beszámolt a bevétel – kiadás arányáról, amivel a tagok szemmel láthatóan elégedettek voltak. A 2015-re tervezett költségvetést nagy vonalakban vázolta: a megszokott kiadásokon kívül a tanfolyam- és vizsgadíjra is különítenek el. Többször felvetődött már a pénzdíjas horgászverseny, amivel az idén megpróbálkoznak. Az önkormányzattól kapott telken szeretnének egy irodahelyiséget kialakítani, és pályázatot benyújtani.

  Mezősi Pál hozzászólásában felhívta a vezetőség figyelmét a törvényi változásokra. Örömmel hallgatta beszámolókat, amivel ő részben elégedett. Meghatározó szerepe van a vezetőségnek, a tagok aktivitását hiányolja, nagyobb összefogásra kéri őket, ezáltal segítve az egyesület vezetését. A horgászoknak ahhoz, hogy horgászhassanak, az alapvető szabályokat ismerniük kell. Örömmel tapasztalja az egyesület vagyoni gyarapodását, a pályázattal kapcsolatban javasolja egy rendkívüli közgyűlés megtartását, a tagok hiteles tájékoztatása céljából.

  Tokaji Imre kérte a tagokat az adójuk 1 % -ának felajánlására. Gyula Szabolcs, az egyesület titkára a házirenddel kapcsolatos tudnivalókat ismertette. Egy pontban történt változás, konkrétan etetőhajó használata tilos, ebből volt egy félreértés az elmúlt év során. A másik pont az amur kérdése, mi a tározón az amurt nemes halnak tekintjük. Még egy módosítás április 1-től október 31-ig péntek, szombat, éjjel-nappali időszakban élő csalit be lehet vontatni harcsahorgászatra, a halőrrel való egyeztetés után. Ismertette az árakat az engedélyekkel kapcsolatban. A 12 000 forintos heti jegy csak nappali horgászatra szól.

  Borsodi László polgármester úr szerint egyre jobb a kapcsolat az önkormányzat és a horgászegyesület között. Az elnökség javaslatát a képviselő testület elfogadta, a szakmai érdekeket figyelembe véve fogadták el a helyi horgászrendet.

  Röviden hogy alakultak az elmúlt évek bevételei? Az országban a belvízzel küszködnek, mi azzal, hogy nincs elég víz. Tavaly teljesen fel volt töltve a víztározó, örülnénk neki, ha legközelebb megtisztelne bennünket a Fetivizig képviselője, évek óta nem voltak jelen. Az emelkedő taglétszámnak köszönhetően nőtt a horgászatok és az eladott területi jegyek száma. Folyamatosan nő, és legjobban a napi jegyesek száma növekedik, ami jelentős bevételt generált az önkormányzatnak. A területi engedélyek és a jegyárak a bevételnek szinte a felét teszik ki. Sokan jönnek ide, aránylag rend van a tározón, bár még akadnak kisebb gondok, amit igyekszünk megoldani. Az önkormányzat a halászati joggal nyereségesen működött.

  Rákérdeztek az apagyi bejáró rendbe rakására, mivel az szinte megközelíthetetlen. A halőrök jelezték, hogy traktorral van tönkre téve az út. fel kellene venni a kapcsolatot az apagyi önkormányzattal, hogy rakassa rendbe. Fesztóry Sándor tartott tájékoztatót a horgászat szabályairól, ami nem régen változott, a halvédelmi és hal gazdálkodási bírságokkal kapcsolatos változásokról. Mi a horgászat, a horgászkészség, ki horgászhat, milyen engedély szükséges hozzá. Ki jogosult mindezeket ellenőrizni, mennyi halat lehet elvinni? Ismertette a horgászatra vonatkozó speciális szabályokat, és a szabályokat megsértőket milyen összegű büntetéssel lehet súlytani.

  Rövid szünet után Jurkó Attila a FB. elnöke a halfogó versennyel kapcsolatos terveket ismertette, amit a vezetőség előzőleg már megbeszélt. Nagyobb ellenőrzés alá vonják a horgászokat, a halőrök bevonásával, hogy minél jobban meg tudják óvni a halállományt.

  Kató Rudolf az FB. egyesületi elnöke beszámolt az elmúlt évi intézkedésükről, amit egy horgásztársukkal szemben kellett alkalmazni, aki az ellenőrzés folyamán megsértette a házirendet.

  Az FB. tagja Iván Sándor betegsége és korára való tekintettel lemondott. Tokaji Imre megköszönte a több évtizedes munkáját, és Fesztóry Sándor emlékéremmel és oklevéllel jutalmazta mindezért. Új vezetőségi tagot választanak helyette, két jelölt volt, akik közül az egyik jelöltségéről lemondott, így az új FB. tagja lett Berényi Imre. Ezután hozzászólások következtek a horgászás megkönnyítése érdekében az egyesület tagjaitól, ötletek a horgászjegy árusításával kapcsolatban, a szociális helyiséggel, annak tisztántartásával szembeni alapvető igényről, a 70 éven felüli horgászok kedvezményes díjáról. Hétfőtől lehet váltani a területi engedélyeket az önkormányzatnál. A közgyűlést bezárták, majd sikeres évet kívántak, bő halfogásban mindenkinek!


  2015. február 14-én a művelődési házban a Horgász Egyesület megtartotta éves taggyűlését. Az elmúlt év eseményeiről, illetve az újév terveiről, cselekvéseiről, szabályváltozásokról Tokaji Imre az egyesület elnöke beszélt korrekten...

 • 2015/02/14 - 13:26

  Képek / Videó

  2015. február 12-én Városok Hálózata címmel ifjúsági szakmai konferencián, illetve projektindító eseményen vettünk részt a megyei könyvtárban leveleki fiatalokkal, ahol a művelődési házunkat, az IKSZT-t képviseltük. Bár Levelek nem város, de úgy érezzük, "helyünk" volt a konferencián, mert a működő ifjúsági szervezetünk számos ponton valósít meg a településünkön mérhető ifjúságsegítő tevékenységet...

 • 2015/02/11 - 17:17

  Időpont és hely:  2015. február 18.-a szerda, 17:00 óra.

  LEVELEK, Ady E. u. 1. „MŰVELŐDÉSI KÖZPONT”

   

  Program:

  1./ Megnyitó: Putnoki Gábor (Erex Trade Bt. ügyvezetője)

 • 2015/02/11 - 14:46
 • 2015/02/11 - 08:46

 • 2015/02/09 - 15:49

  Képek

  Polgármester úr tartott tájékoztatást a meghívott vendégek számára.

 • 2015/02/09 - 15:13

  Képek

   A 2015-ös évre az imahét témáját a brazíliai keresztények készítették elő, aminek mottója Jézus kérése a samáriai asszonyhoz „Adj innom”.

 • 2015/02/03 - 08:30

  Képek

  Településünkön a Nemzeti Művelődési Intézet regionális irodájának megkeresésének nyomán három alkalomból álló szakmai műhelyt szerveztünk a művelődési házban, melybe leveleki fiatalokat vontunk be...

 • 2015/02/02 - 17:15
 • 2015/01/29 - 08:19

  Mint minden évben, most is ünnepélyes formában zártuk az évet december 29-én.

  Megtisztelték gyűlésünket községünk vezetői, a Polgármester Úr, az Alpolgármester Úr, a Kultúrház igazgatója, valamint az egyik sofőrünk, aki a kirándulásokon busszal vitt bennünket.

 • 2015/01/27 - 08:28

  Képek

  2015. január 22-én, csütörtökön 14 órától önkormányzati rendezvény keretén belül megünnepeltük a Magyar Kultúra Napját...